W życiu każdego z nas mogą pojawić się słabsze momenty i nie zawsze poradzimy sobie z nimi sami. Podczas spotkań z psychologiem można bezpiecznie przyjrzeć się swoim problemom i znaleźć skuteczny sposób ich rozwiązania, przez stworzenie warunków stałej i systematycznej pracy, która pozwala na bezpieczne badanie życia wewnętrznego i rozwiązywanie konfliktów. W gabinecie terapeuty tworzy się miejsce, kojarzone z bezpieczną bazą, która zapewnia poczucie spokoju, komfortu i bezpieczeństwa.

Indywidualna psychoterapia jest długotrwałym procesem pozwalającym dotrzeć do obszarów dotychczas niedostępnych. Analizując skrywane dotąd myśli i uczucia, doprowadza się do poszerzenia samoświadomości.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST WIZYTA U PSYCHOLOGA- PSYCHOTERAPEUTY?

Wizyta u psychologa-psychoterapeuty przeznaczona jest dla wszystkich osób: zmagających się z chorobą, dzieci, młodzieży, osób dorosłych pracujących zawodowo, niepracujących, dla par, małżeństw, całych rodzin i wszystkich pokoleń.

 

Z JAKIMI PROBLEMAMI MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ DO PSYCHOLOGA- PSYCHOTERAPEUTY?

Do psychologa-psychoterapeuty można zgłaszać się z każdym problemem, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Mogą to być problemy dotyczące:

  • choroby u siebie lub członka rodziny,
  • śmierci jednego lub kilku członków rodziny,
  • zdrady jednego z rodziców,
  • problemów wychowawczych,
  • rozstania rodziców,
  • powiększenia rodziny,
  • nowego małżeństwa,
  • innych nawarstwionych kłopotów, z którymi sobie nie radzimy.

 

  

Zapraszamy na konsultacje do naszego Psychologa- Psychoterapeuty!

Cena jednej wizyty: 150,00 zł

Uwaga: Na wizytę należy umówić się telefonicznie  pod numerem 505273368  lub osobiście w Rejestracji NZOZ Pracowni Genetyki Nowotworów Sp. z o. o.

 

 

MGR BEATA MODRZYK-DOBRZYŃSKA

psycholog, psychoterapeuta

 

Absolwentka Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie Oddział Sopot na kierunku Psychologia kliniczna. Ukończyła kursy i szkolenia: dla personelu medycznego z zakresu Psychoonkologii, podstawowych i zaawansowanych terapii skoncentrowanych na różnych rozwiązaniach, pracy z rodziną w obliczu rozwodu, zachowań autodestrukcyjnych młodzieży z perspektywy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Jest również certyfikowanym mediatorem (Nr84/2017R).

Swoje doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień w Toruniu, prowadząc warsztaty grupowe i indywidualne w toruńskiej fundacji zrzeszającej osoby niepełnosprawne. Prowadzi także prywatną praktykę psychologiczną.

Ukończenie wielu kursów i szkoleń umożliwia indywidualne podejście do Pacjenta w celu opracowania dopasowanej terapii.